Shifra e çmendur që klubi i Superligës ka shpenzuar për autobusin e ri (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 15:38 05-12-2016 Shifra e çmendur që klubi i Superligës ka shpenzuar për autobusin e ri (FOTOT)

“Lojtarët do të marrin shumë shpejt rrogat dhe gjithashtu do t’iu bëj një dhuratë shumë të bukur”, u shpreh administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi pas ndeshjes kundër Vllaznisë pak ditë më parë.

Por, përveç 5 rrogave të prapambeturave, të cilat herët a vonë do të merreshin nga futbollistët e ekipit vlonjat, shumë pak, për të mos thënë askush nuk do ta besonte se dhurata do të ishte me vlerën e 300 milionë lekëve.

Kaq kushtoi autobusi i Flamurtarit, një surprizë e bukur e Idrizit për lojtarët e tij, të cilët tashmë do të kenë mundësi të udhëtojnë në transferta me një mjet komod, që ofron kushte shumë optimale.

Screenshot_14.png

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018826961517334
array(1) { ["section"]=> string(82) "shifra-e-cmendur-qe-klubi-i-superliges-ka-shpenzuar-per-autobusin-e-ri-fotot-61671" }