Shifra të frikshme të largimit të shqiptarëve dhe vendi i 3 më i palumtur në botë, Berisha përgjigjet “flakë”: Nëse timoni i ngel Ramës…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:30 11-06-2017 Shifra të frikshme të largimit të shqiptarëve dhe vendi i 3 më i palumtur në botë, Berisha përgjigjet “flakë”: Nëse timoni i ngel Ramës…

Sipas sondazhit Gallup të realizuar për vitet 2013-2016 rreth 56% e shqiptarëve kërkojnë të largohen nga vendi.

Lidhur me këtë sonazh ka reaguar Shkëlzen BerishA i cili shkruan se sipas sondazhit shqiptarët janë klasifikuar si populli i 3 më i palumtur në botë.

Postimi i Berishës:

E duam Shqiperine si gjithe Afrika!

Ndersa Rama kerkon me cdo kusht timonin, sipas sondazhit Gallup te kryer pergjate viteve 2013-2016, 56% e shqiptareve deshirojne te largohen nga Shqiperia. Duke u klasifikuar keshtu si populli i trete me i pashprese ne bote. Me keto ritme nese timoni i ngel Rames ne Shqiperi nuk do te ngelet me askush per te marre gjoba.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohen foto me armë të vrasësit të komisar Artan Cukut
E pabesueshme kjo që po ndodh në Tiranë, plas plazhi në mes të sheshit: Së shpejti do ngrihen çadra »
Article Logic
Execution time: 0.010780096054077
array(1) { ["section"]=> string(137) "shifra-te-frikshme-te-largimit-te-shqiptareve-dhe-vendi-i-3-me-i-palumtur-ne-bote-berisha-pergjigjet-flake-nese-timoni-i-ngel-rames-82064" }