Shihni çfarë rrotullimi bën Ilda Bejleri pasi është bërë gati...(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:23 20-12-2016

@lira.koca je zemer..e shpejte dhe duararte❤️

A video posted by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Ilda Bejleri është një ndër gazetaret më “seksi” sportive.

Pasi është rregulluar në qendrën, moderatorja ka postuar një video në Instagram ku ekspozohet e gjitha. Ilda ka veshur një fustan të ngushtë të gjatë, duke nxjerrë në pah format e saj duke bërë dhe një rrotullim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070321559906006
array(1) { ["section"]=> string(73) "shihni-cfare-rrotullimi-ben-ilda-bejleri-pasi-eshte-bere-gati-video-63271" }