Shihni ME VIDEO si vidhet BMW X5 në Fushë-Krujë, shumë afër KOMISARIATIT

Publikuar tek: aktualitet, më 16:35 12-07-2018 Shihni ME VIDEO si vidhet BMW X5 në Fushë-Krujë, shumë afër KOMISARIATIT Fragment nga video

Një automjet tip BMW X5 është vjedhur mbrëmjen e së martës në Fushë-Krujë.

Vjedhja ka ndodhur në datë 10 korrik, vetëm 10 metra lag komisaristit të policisë, nga persona ende të paidentifikuar. Pamjet janë marrë nga kamerat e sigurisë, ndërsa është duke u hetuar për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080928802490234
array(1) { ["section"]=> string(78) "shihni-me-video-si-vidhet-bmw-x5-ne-fushe-kruje-shume-afer-komisariatit-127677" }