Shihni sa është rritur djali i këngëtarëve shqiptarë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 08-11-2016 Shihni sa është rritur djali i këngëtarëve shqiptarë (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta janë bërë prindër para gati 6 muajsh. Këngëtarja solli në jetë vogëlushin Lian.

Teksa ditët ikin aq shpejt dhe vogëlushi Lian është rritur. Ai është fëmija i parë i çiftit të këngëtarëve. 

vesa_luma.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023047924041748
array(1) { ["section"]=> string(63) "shihni-sa-eshte-rritur-djali-i-kengetareve-shqiptare-foto-58891" }