Shihni si e nis kryeministri Rama mëngjesin e tij sot (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 07:33 19-08-2017 Shihni si e nis kryeministri Rama mëngjesin e tij sot (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama çdo ditë na ka prezantuar me bukuritë shqiptare.

Sot urimin e tij të mëngjesit e nis me përshtypjen e një gazetari të huaj, i cili ka kaluar pushimet me familjen e tij në Shqipëri.

Ai e përshkruan bukurinë e jugut, si të virgjër, dhe shqiptarët shumë miqësor, ndryshe nga se njihen në botë, për vjedhje e trafik droge.

“MIRËMËNGJES 

dhe ju uroj një ditë të mbarë me përshtypjet e këtij reporteri të Daily Telegraph që zgjodhi Shqipërinë për të kaluar pushimet me familjen e tij”, shprehet Rama teksa ka publikuar dhe videon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason Bashkia e Tepelenës: Ja projekti ambicioz për “Ali Pashë Arena” (Foto)
Kryemadhi "rrëmben” celularin dhe filmon të rinjtë e LRI, i vënë “flakën” Jugut (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017309904098511
array(1) { ["section"]=> string(65) "shihni-si-e-nis-kryeministri-rama-mengjesin-e-tij-sot-video-89546" }