Shikoni atmosferën në të cilën stërviten djemtë e kombëtares dhe të preferuarin e tifozëve për “selfie” (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:15 08-06-2016
Euro 2016. L'Albanie à l'entraînement à Perros... by Letelegramme

Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, kështu stërviten djemtë e kombëtares në Francë teksa presin ndeshjen e parë të Europianit të ëndrrave.

Tifozët i brohorasin gjatë gjithë kohës lojtarët tanë ndërsa bie në sy se kapiteni Lorik Cana është më i preferuari i tifozëve për “selfie”. Tifozët e duan veçanërisht Lorikun për gjestin në Serbi ku mbrojti shokët e skuadrës ashtu si i ka hije një kapiteni të vërtetë.

Këtë gjë dëgjohet t’ja thonë tifozët edhe në videon e mësipërme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048251867294312
array(1) { ["section"]=> string(113) "shikoni-atmosferen-ne-te-cilen-sterviten-djemte-e-kombetares-dhe-te-preferuarin-e-tifozeve-per-selfie-video-42805" }