Shikoni ç'bëjnë elbasanllinjtë krenarë për Sadikun, futbollisti i emocionuar: Ju dua

Publikuar tek: sport, më 12:44 15-06-2016 Shikoni ç'bëjnë elbasanllinjtë krenarë për Sadikun, futbollisti i emocionuar: Ju dua

Armando Sadiku, futbollisti i kombëtares shqiptare ka bërë krenarë shumë shqiptarë por veçanërisht qytetarët e Elbasanit me debutimet e tij me kuqezinjtë gjatë rrugëtimit për në Euro 2016.

Në qytetin e Elbasanit është vendosur një bluzë gjigande me numrin e futbollistit nga Elbasani.

Sadiku është emocionuar fort nga kjo dhe i ka falenderuar të gjithë.

“Ju dua, faleminderit për këtë surprizë”, shkruan talenti që për pak sa nuk na dhuroi 3 pikë të arta në ndeshjen me Zvicrën ku iu dha mundësia e një rasti të pastër shënimi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03763222694397
array(1) { ["section"]=> string(88) "shikoni-c-bejne-elbasanllinjte-krenare-per-sadikun-futbollisti-i-emocionuar-ju-dua-43587" }