Shikoni ç’i bën ky lustraxhi Edi Ramës. E detyron kryeministrin ta postojë atë që ndodhi në ‘’Facebook’’ (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 21-09-2016 Shikoni ç’i bën ky lustraxhi Edi Ramës. E detyron kryeministrin ta postojë atë që ndodhi në ‘’Facebook’’ (FOTO)

Edi Rama krejt i ngazëllyer ka vizituar dje Elbasanin. Përkrah kryebashkiakut Qazim Sejdini, Rama ka menduar të bëjë një shëtitje, por ajo që i ndodh me një lustraxhi buzagaz, e detyron që të bëjë një postim të posaçëm në profilin e tij.

Fatmirësisht fotografja e ka kapur këtë skenë, ku lustraxhiu lë klientin e tij që pret ulur dhe i nervozuar, veçse për një përshëndetje me dorë ndaj të parit të qeverisë.

Dhe nuk ka faj Rama që e poston si një foto të goditur, kujt nga ne nuk do i ishte bërë qejfi?!

ediramaelbasanok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024807214736938
array(1) { ["section"]=> string(110) "shikoni-c-i-ben-ky-lustraxhi-edi-rames-e-detyron-kryeministrin-ta-postoje-ate-qe-ndodhi-ne-facebook-foto-53657" }