Shikoni çfarë bën ylli i palodhur i kombëtares shqiptare (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 11:17 19-04-2016

Ermir Lenjani, një nga futbollistët më të mirë të kombëtares shqiptare është duke u ushtruar fort për të qenë sa më në formë në Euro 2016.

Futbollisti ka ndarë me të gjithë ndjekësit dhe adhuruesit e tij një video duke u trajnuar.

“Punë me këmbët. Trajnimi mbaroi për sot”, shkruan Lenjani i kombëtares duke treguar edhe masën e madhe muskulare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034521102905273
array(1) { ["section"]=> string(68) "shikoni-cfare-ben-ylli-i-palodhur-i-kombetares-shqiptare-video-38062" }