Shikoni ku u fsheh ky person për të kaluar kufirin për në SHBA (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:48 07-03-2016 Shikoni ku u fsheh ky person për të kaluar kufirin për në SHBA (FOTO)

Një burrë i moshës 38 vjeç ka tentuar të kalojë kufirin Meksikë-SHBA, duke u fshehur në një vend të çuditshëm të makinës që drejtohej nga një person tjetër.

Ai ishte futur poshtë sedijleve mbara shoferit, por policët e kufirit kanë arritur ta zbulojnë atë, pasi kontrolli me lejzer ka treguar se diçka nuk shkon në atë vend. Sipas mediave amerikane, shoferi është arrestuar, ndërsa u ka thënë policëve se e bëri këtë për të shpërblyer një borxh që i kishte 38 vjeçarit prej 5 mije dollarë.

Nga ana e tij, 38-vjeçari, i cili ka tentuar të kalojë në mënyrë të paligjshëm në SHBA, është arrestuar edhe ai. Sipas deklaratës tij në polici, 38-vjeçari do t’i paguante edhe 4 mijë dollarë shoferit kur makina të arrinte në Los Angeles. 

33meksik

22meksik

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I armatosuri futet në një fabrikë dhe i merr jetën një personi, më vonë vritet nga policia
Vret shokun pas debatit se kush është më i mirë Messi apo Ronaldo »
Article Logic
Execution time: 0.010162830352783
array(1) { ["section"]=> string(73) "shikoni-ku-u-fsheh-ky-person-per-te-kaluar-kufirin-per-ne-shba-foto-34436" }