Shikoni Ledrin pa “make-up” dhe të pagjumë, që megjithatë...të gjitha e duan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:44 30-08-2015 Shikoni Ledrin pa “make-up” dhe të pagjumë, që megjithatë...të gjitha e duan Ledri Vula

Mos u çudisni! Ledri është gjatë gjithë kohës para ekraneve e publikut dhe i duhet të kurojë imazhin e tij, ndaj jo rralë herë vendos make-up në fytyrë për një pamje sa më perfekte.

Por Ledri Vula nuk futet tek meshkujt “veçanërisht të kujdeshëm”, ndaj pjesën më të madhe të kohës e gjeni pa make-up, pa filtra e shpesh edhe pa gjumë, si në këtë foto.

Me sytë e fryrë, i zhveshur, shtrirë në krevat Ledri poston këtë selfie që gjithsesi i ka çmendur vajzat.

Komentet që nisin me: “Të dua” dhe përfundojnë me “Ah, sikur të isha aty”, janë të pafundme për djaloshin pa “make-up e të pagjumë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043687105178833
array(1) { ["section"]=> string(77) "shikoni-ledrin-pa-make-up-dhe-te-pagjume-qe-megjithate-te-gjitha-e-duan-19505" }