Shikoni parakalimin e Sali Berishës mes mijëra shqiptarëve të Kosovës. Ja si e presin në Prishtinë (VIDEO për të mos u humbur)

Publikuar tek: politike, më 23:04 18-02-2018 Shikoni parakalimin e Sali Berishës mes mijëra shqiptarëve të Kosovës. Ja si e presin në Prishtinë (VIDEO për të mos u humbur)

Vetëm pak orë më parë kryeministri Rama shpërndau një video teksa parakalonte përmes bulevardit të Prishtinës mes mijëra shqiptarëve që festonin 10 vjetorin e Pavarësisë.

Thirrje, duartrokitje dhe selfie nga qytetarët për Ramën, por këto s’kanë munguar as për ish kryeministrin Sali Berisha.

Ai shihet teksa parakalon në po të njëjtën rrugë teksa duartrokitet nga qytetarët. Krah Berishës është edhe Lulzim Basha, kreu aktual i PD.

Ndiqni pamjet e shpërndara nga Berisha:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010877847671509
array(1) { ["section"]=> string(130) "shikoni-parakalimin-e-sali-berishes-mes-mijera-shqiptareve-te-kosoves-ja-si-e-presin-ne-prishtine-video-per-te-mos-u-humbur-110699" }