Shikoni sa është rritur Melody, Ilva Tare poston foton e vajzës në festën e ditëlindjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 24-09-2016 Shikoni sa është rritur Melody, Ilva Tare poston foton e vajzës në festën e ditëlindjes

Gazetarja Ilva Tare ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram një fotografi të vajzës, Melody, duke luajtur me tollumbace.

“Melody i dashuron ngjyrat”, shkruan Ilva Tare në fotografinë e ditëlindjes të një miku të tyre, të cilën e ka shpërndarë me miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjetin social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030539989471436
array(1) { ["section"]=> string(89) "shikoni-sa-eshte-rritur-melody-ilva-tare-poston-foton-e-vajzes-festen-e-ditelindjes-54021" }