Shikoni sa kohë të lirë kanë serbët, xhiro përpara hotelit (Foto)

Publikuar tek: sport, më 10:15 08-10-2015 Shikoni sa kohë të lirë kanë serbët, xhiro përpara hotelit (Foto)

Kombëtarja e Serbisë duket se ka mjaft kohë në dispozicion përpara ndeshjes së shumëpritur kundër Shqipërisë. Lojtarët serbë kanë dalë përpara oborrit të hotel “Sheraton” ku kanë bërë një xhiro përreth tij.

Newsbomb.al mëson se nisja e ekipit serb drejt Elbsanit do të bëhet në orët e pasdites. Masat e sigurisë të marra nga autoritetet shqiptare janë të një niveli të lartë, aq sa në momentin kur ekpi ka dalë jashtë godinës së hotelit, ambienti përreth është monitoruar nga ajri me helikopter.

Serbët do të përballen sot në darkë me Kombëtaren shqiptare në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 20:45.

Për Shqipërinë, ndeshja e sotme është e një rëndësie të veçantë pasi mund të sigurojë kualifikimn direkt për kuq e zinjtë në Francë 2016.

Lexo edhe

Vendimi: “Autochthonous” dhe simbolet e Kosovës ndalohen në stadium

Çfarë nuk duhet të ndodhë sot në stadium, Shqipëri-Serbi është “bileta” për në Francë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072181224822998
array(1) { ["section"]=> string(68) "shikoni-sa-kohe-te-lire-kane-serbet-xhiro-perpara-hotelit-foto-22608" }