Shikoni si e kanë shkatërruar pamjen e tyre këto femra (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 31-08-2015 Shikoni si e kanë shkatërruar pamjen e tyre këto femra (Foto)

Nëse sytë konsiderohen si “dritarja e shpirtit”, vetullat janë padyshim “korniza e fytyrës”, prandaj duhet të mendoheni disa herë përpara se të bëni me to eksperimente të ndryshme.

Shumë femra duke dashur të kenë një formë sa më perfekte të vetullave, arrijnë deri në shkatërrim total të tyre.

Këto vajza gjithsesi e kanë bërë tashmë gabimin fatal dhe shikoni çfarë rezultatesh kanë arritur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019604921340942
array(1) { ["section"]=> string(65) "shikoni-si-e-kane-shkaterruar-pamjen-e-tyre-keto-femra-foto-19619" }