Shikoni si festojnë vlonjatët fitoren e kombëtares, ish-zv.ministri Hila: Hajdeni në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:26 12-10-2015 Shikoni si festojnë vlonjatët fitoren e kombëtares, ish-zv.ministri Hila: Hajdeni në Tiranë

Këta janë tifozët vlonjatë të cilët pas përmbytjeve janë detyruar ta festojnë kështu fitoren e kombëtares në Armeni që solli edhe kualifikimin për në Euro 2016.

Ish-zëvendës ministri Dritan Hila e komenton kështu foton, ndërsa i fton vlonjatët përmes humorit të vijnë në Tiranë, “e rrugës të marrin ndonjë fireak”.

“Mund ta quash permbytje, por mund ta quash edhe pirje rakie me këmbë në uje, si tiransit qëmoti.
Nashi, po e keni mbaruar qejfin, jep urdhër dollibash, grasatoni skafet, dhe hajdeni këtej nga Tirana të presim kombëtaren. Po nuk përtuat, merrni rrugës edhe ndonjë fierak”, shkruan ish-zëvendëministri

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shitën dhe transferuan aksionet për HEC-et, dëm shtetit 3.4 milion euro, MEI kallëzon Mimën e Bozdon
Banorët e lagjies "Pavarësia" japin alarmin në newsbomb: Jemi përmbytur, uji 1 metër, 48 orë pa drita »
Article Logic
Execution time: 0.011673927307129
array(1) { ["section"]=> string(95) "shikoni-si-festojne-vlonjatet-fitoren-e-kombetares-ish-zv-ministri-hila-hajdeni-ne-tirane-22943" }