Shikoni si vinçi shkatërron Ferrarin 200 mijë dollarësh (VIDEO E DHIMBSHME)

Publikuar tek: bota, më 17:41 19-03-2018 Shikoni si vinçi shkatërron Ferrarin 200 mijë dollarësh (VIDEO E DHIMBSHME) Foto e Ferrarit të shkatërruar

Një video ku një vinç shkatërron një makinë tip Ferrari me vlerë 200 mijë dollarëshe, po bën xhiron e botës.

Sipas Daily Mail, makina është deklaruar e vjedhur në vitin 2017 nga i zoti i saj, milioneri Zahid Khan, ndërsa vetëm një vit më vonë doli një video që vërtetonte të kundërtën.

Khan më 2017 kishte parkuar gabim veturën luksoze , e cila ishte konfiskuar nga policia e Midlandit. Ata e kishin dërguar Ferrarin 200 mijë dollarësh në varrezën e makinave, ku është shkatërruar nga vinçi.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051720142364502
array(1) { ["section"]=> string(80) "shikoni-si-vinci-shkaterron-ferrarin-200-mije-dollaresh-video-e-dhimbshme-113804" }