Shikoni transformimin spektakolar të Julian Dedës, nuk do ta njihni më

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:05 02-06-2017 Shikoni transformimin spektakolar të Julian Dedës, nuk do ta njihni më

Julian Deda është një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Shpesh herë jemi mësuar më eksperimentime të vogla që Julian Deda bën me pamjen e tij, duke hequr apo lëshuar mjekrën.

Por këtë herë Juliani ka bërë një ndryshim tejet të madh. Në foton që sapo ka publikuar në rrjetet sociale ai shihet krejt ndryshe me flokët e shkurtra dhe pa mjekrën e tij të zakonshme. Transformimi i tij është aq i madh sa që është e vështirë ta njohësh që me vështrimin e parë. 

Kështu ishte:

deda3.jpg

Kështu është tani:

deda2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12676501274109
array(1) { ["section"]=> string(75) "shikoni-transformimin-spektakolar-te-julian-dedes-nuk-do-ta-njihni-me-81020" }