“Shikoni videon e seksit”, Donald Trump nuk përmbahet ndaj Miss Universit

Publikuar tek: bota, më 16:04 30-09-2016 “Shikoni videon e seksit”, Donald Trump nuk përmbahet ndaj Miss Universit

Donald Trump ka shkaktuar sërish nëj furtunë kritikash në rrjetet sociale pas deklaratës së tij të fundit në Twitter, ku sulmon Miss Universin, Alicia Machado, e cila mbështeti kandidaten Hillary Clinton.

“A e ndihmoi Hillary Clinton të pështirën (Shikojani videon e seksit dhe të kaluarën) Alicia M, duke e bërë qytetare amerikane në mënyrë të ta përdorë në debat?”, pyet Donald Trump në Twitter.

Vetëm pak orë më pas Trump nisi të sulmojë sërish Miss Universin të cilën e quajti “Miss Derkucja”.

Screendrg554gg5g51.jpg

Ajo u bë shtetase amerikane në muajin gusht të këtij viti. Në vitin 1998 ajo u akuzua në Venezuelë se tentoi të shhtypte me makinën e saj një gjykatës që dënoi të dashurin e saj për vrasje. Në vitin 2005 ajo u filmua duke bërë seks në një reality shoë në Spanjë, ndërsa më pas pozoi për revistën Playboy.

Screeasd33gsdgsdghot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjenden pikturat e vjedhura të Van Gogh
Gazetari rus s’përmbahet, shikoni çfarë i bën analistit të ftuar mes emisionit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010864019393921
array(1) { ["section"]=> string(76) "shikoni-videon-e-seksit-donald-trump-nuk-permpahet-ndaj-miss-universit-54656" }