Shira të dendur për ditë me radhë në Shqipëri, kur do rikthehet dielli

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 17-04-2017 Shira të dendur për ditë me radhë në Shqipëri, kur do rikthehet dielli

Shira të dendur nisën që ditën e djeshme në pothuajse të gjitha zonat e Shqipërisë.

Sipas meteorologëve, reshjet e shiut do të vazhdojnë deri të enjten ku pritet të ketë edhe ulje temperaturash.

Temperaturat gjatë këtyre ditëve priten të bien nga 3 deri në 7 gradë celsius.

Dielli do riktheht sërish në fundjavë dhe do keni mundësi të planifikoni vendet që do vizitoni. Pritet që temperaturat të rriten deri në 25 gradë celsius.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pashkët nën masa të rrepta sigurie, Xhafaj zbulon zyrtarisht pse ngriti në këmbë 5 mijë policë në Tiranë
Pensionet, këto janë 3 kategoritë që nuk do të derdhin kontribute shoqërore »
Article Logic
Execution time: 0.0062229633331299
array(1) { ["section"]=> string(75) "shira-te-dendur-per-dite-me-radhe-ne-shqiperi-kur-do-rikthehet-dielli-75465" }