SHISH aksidenton shpërndarësin e picave te Kryesia e Kuvendit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 24-11-2015 SHISH aksidenton shpërndarësin e picave te Kryesia e Kuvendit

Aksident te Kryesia e Kuvendit.

Sipas dëshmitarëve okularë në vendngjarje të cilët kanë dërguar edhe foton te “Jeta osh qef” makina e drejtorisë së SHISH ka hapur derën duke aksidentuar shpërndarësin e picave i cili ka rënë nga motorri e për pasojë është përplasur në tokë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe mësohet se të riut i është dhënë ndihma e parë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kreu i Deklarimit të Pasurive Shkëlqim Ganaj, sherr banal në pallat: E di ti se kush jam unë… (VIDEO)
QSUT/ Beqaj: Spitali furnizohet normalisht me ujë, Deputetja e PD Deda: Po te Kirurgjia? »
Article Logic
Execution time: 0.013023853302002
array(1) { ["section"]=> string(67) "shish-aksidenton-shperndaresin-e-picave-te-kryesia-e-kuvendit-26159" }