Shiste fotografi nudo në internet, arrestohet punonjësja e bashkisë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 22:49 05-05-2019 Shiste fotografi nudo në internet, arrestohet punonjësja e bashkisë (FOTO)

28-vjeçarja Sonia Pellizzari punon në bashkinë e La Plata në Argjentinë, por nuk ishte e kënaqur nga pagesa e saj dhe kërkojë një mënyrë për të fituar më shumë para.

Në këtë formë 28-vjeçarja filloi të shiste fotografitë e saj nudo në internet në faqe porno si dhe video.

Kjo gjë u kuptua nga kolegët e saj të cilët e deklaruan dhe drejtorët u detyruan që ta shkarkonin pasi ngjarja u bë virale në Argjentinë.

Tani Sonia Pellizzari humbi punën në bashki por ka shumë oferta nga kompani pornografie për bashkëpunime. Një vendim i drejtë apo i gabuar?

59301673_466071353963964_3089924503535353856_n.png

59694236_435681577007704_3723275911605256192_n.png

59484757_322567055086977_6624076259020242944_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011289119720459
array(1) { ["section"]=> string(78) "shiste-fotografi-nudo-ne-internet-arrestohet-punonjesja-e-bashkise-foto-163090" }