Shitet “Benz-i” për arsye....ushqimi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:36 19-08-2015 Shitet “Benz-i” për arsye....ushqimi

“Jam në hall, pa bukë”, shkkruan pronari i automjetit tip “Benz” në fletën ku njofton shitjen e makinës së tij.

Shaka apo jo, nuk dihet, por nëse vërtet “Edi hallexhiu” e shet automjetin sepse nuk ka për të ngrënë, me siguri që ka ndikuar edhe çmimi i lartë i naftës. Deri tani kishim dëgjuar “shitet për arsye emigrimi” dhe të tjera si këto, por sinqeriteti i këtij pronari është për tu vlerësuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025949954986572
array(1) { ["section"]=> string(37) "shitet-benz-i-per-arsye-ushqimi-18725" }