Shitet në ankand makina ku u qëllua për vdekje Tupac, ja shifra marramendëse që duhet paguar për të (Foto)

Publikuar tek: bota, më 10:16 28-02-2017 Shitet në ankand makina ku u qëllua për vdekje Tupac, ja shifra marramendëse që duhet paguar për të (Foto)

Makina në të cilën u qëllua për vdekje reperi i famshëm Tupac Shakur shitet në ankand për 1.5 milion dollarë.

Tashmë BMV-në e zezë të llojit 750iL, mund ta shkoni në shtëpinë e ankandit “Moments in Time”. Shitësi i kësaj BMV-je e postoi makinën 21-vjeçare online me një sërë fotosh.

Fotografia e fundit që Tupac i jepte makinës së tij u bë bublike më 7 shtator 1996 në Las Vegas.

Reperi 25-vjeçar u qëllua me 4 plumba ndërkohë që kishte ndaluar makinën në semafor kur sapo kishte dalë nga një ndeshje boksi e Mike Tyson në arenën MGM Grand.

tupac1.jpgtupac2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 4 viktima nga një aksident tragjik, aeroplani bie papritur mbi shtëpitë e banimit (VIDEO)
Kapet bosi shqiptar i kokainës dhe e pëson keq në Angli, bashkë me të edhe anglezja që “linte kokën” pas 35 vjeçarit (HISTORIA) »
Article Logic
Execution time: 0.0088169574737549
array(1) { ["section"]=> string(109) "shitet-ne-ankand-makina-ku-u-qellua-per-vdekje-tupac-ja-shifra-marramendese-qe-duhet-paguar-per-te-foto-70212" }