Shiti të njëjtin apartament disa herë, arrestohet ndërtuesi në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:58 05-08-2015 Shiti të njëjtin apartament disa herë, arrestohet ndërtuesi në Tiranë

Mashtronte duke u shitur të njëjtin apartament disa personave të ndryshëm por ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pas denoncimit nga personat e dëmtuar.

Ndërtuesi Pashk Meta është arrestuar ditën e sotme nga Krimi Ekonomik në Tiranë dhe akuzohet për mashtrim, pas kallëzimit nga disa qytetarë të ndryshëm të cilët kishin rënë viktimë e mashrtimit duke u shitur të njëjtin apartament personave të ndryshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarja në Durrës, dy motrat e vogla u zhdukën me paratë pasi helmuan prindërit dhe dogjën shtëpinë
Era e fortë ngre rërën e Lungomares në Vlorë, stuhi si në shkretëtirë »
Article Logic
Execution time: 0.01349401473999
array(1) { ["section"]=> string(74) "shiti-te-njejtin-apartament-disa-here-arrestohet-ndertuesi-ne-tirane-17821" }