“Shitja” e tre deputetëve të PD, vjen reagimi i dhëndrit të Berishës: Nuk është faji i Edvinit

Publikuar tek: politike, më 20:41 09-09-2017 “Shitja” e tre deputetëve të PD, vjen reagimi i dhëndrit të Berishës: Nuk është faji i Edvinit

Votimi i sotëm për kreun e ri të Kuvendit, ku përveç votave të PS-së, Gramoz Ruçi mori edhe 6 vota të tjera ka sjellë reagime të shumta në radhët e Politikës, ku deputetë e PD akuzohen për rrjedhje votash.

Për këtë çështje ka folur edhe Jamarbër Malltezi, dhendër i Sali Berishës dhe njëkohesisht drejtues i një prej departamenteve të PD.

Në një postim në rrjetet sociale, Malltezi shkruan se nëse është e vërtete që tre deputetë të PD-së, u “shitën” tek Rama, atëherë problem është shumë serioz.

“Si do motivojmë njerëzit e thjeshtë kur ata shohin që dalin ca zuzarë që shkojnë sipas parasë së pistë të edvinit?”, shkruan Malltezi.

Më poshtë reagimi i plotë i Jamarbër Malltezit:

Screenshot_19.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092780590057373
array(1) { ["section"]=> string(96) "shitja-e-tre-deputeteve-te-pd-vjen-reagimi-i-dhendrit-te-berishes-nuk-eshte-faji-i-edvinit-91755" }