“Shkallon” djali i Ardian Fullanit, Eriku: Ajo më kërkoi... unë e q*va dhe u zhduka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:24 09-11-2016 “Shkallon” djali i Ardian Fullanit, Eriku: Ajo më kërkoi... unë e q*va dhe u zhduka

Djali i ish-guverantorit të Bankës së Shqipërisë Erik Fullani, ka bërë një postim të pazakontë në rrjetin social IG.

Pas rënies ndjeshëm në peshë, ndarjes nga e dashura dhe “integrimit” në familjen e reperave “OTR” vihet re një ndryshim i dukshëm në karakterin dhe sjelljen e të riut.

Teksa publikon këtë foto, Eriku bën edhe një deklaratë aspak të hijshme të cilën është munduar ta përcjellë me humor.

“Ajo më kërkoi që të isha magjik sonte, kështu që unë e q*** dhe u zhduka” shkruan Eriku që si për çudi ka marrë shumë “Të dua” nga vajzat fanse të OTR pas këtij postimi.

erik.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01754903793335
array(1) { ["section"]=> string(82) "shkallon-djali-i-ardian-fullanit-eriku-ajo-me-kerkoi-une-e-q-va-dhe-u-zhduka-58961" }