Shkarkimi i Iulianos, Luçiano Moxhi thyen heshtjen dhe tregon vendimin për trajnerin

Publikuar tek: sport, më 19:32 04-11-2017 Shkarkimi i Iulianos, Luçiano Moxhi thyen heshtjen dhe tregon vendimin për trajnerin

Në 9 ndeshje Partizani ka arritur të marrë vetëm 11 pikë me vetëm 5 gola të shënuar.

I gjithë ky bilanc është larg një Partizani që u pretendua se do vinte gjatë merkatos. Pas humbjes më të fundit me Kamzën duket se është “mbushur kupa”. Pas gjithë kësaj situate ka reaguar këshilltari i presidentit Luçiano Moxhi.

 “Për momentin nuk kemi marrë asnjë vendim. Do flas nesër me presidentin, duke vlerësuar të gjtihë situatën. Do të analizojmë me qetësi ndeshjen e fundit dhe do të vendosim. Natyrisht, situata është e vështirë, vlerësimet do t’i bëjmë edhe për trajnerin. Skuadra nuk po funksionon”, ka thënë Moxhi për gazetën “Panorama sport”.

Gjithsesi mbetet për t'u parë në orët në vijim, vendimin që do të marrë klubi i kryeqytetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077090263366699
array(1) { ["section"]=> string(89) "shkarkimi-i-iulianos-luciano-moxhi-thyen-heshtjen-dhe-tregon-vendimin-per-trajnerin-98364" }