Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

Publikuar tek: politike, më 15:50 25-01-2016 Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

7 punonjës të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Durrës janë shkakrkuar nga Ministria e Drejtësisë.

4 juristë dhe 3 hartografë janë shkarkuar për mosrespektim të urdhrit të Ministrisë së Drejtësisë për afatet në shërbim ndërsa 5 punonjësve të tjerë iu ëhstë dhënë vërejtje. MD ka njoftuar menjëherë për vendet vakante në Hipotekën e Durrësit duke ftuar të gjithë të interesuarit të aplikojnë për punë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010147094726562
array(1) { ["section"]=> string(95) "shkarkohen-7-punonjes-te-hipotekes-ministria-te-interesuarit-te-aplikojne-per-vendet-bosh-30892" }