Shkarkohet drejtori i Hetimit në Doganë, nuk kishte arsimin përkatës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:16 28-04-2015 Shkarkohet drejtori i Hetimit në Doganë, nuk kishte arsimin përkatës

Drejtorit i Hetimit në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, Artur Sejati është shkarkuar nga posti që mbante për shkak se nuk kishte arsimin përkatës.

Sejati, i emëruar në këtë post që në kohën e qeverisë “Berisha” do të zëvendësohet nga Elvis Koka. Shkarkimi i tij ka ardhur në kuadër të reformimit të administratës shtetërore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ILDKP gjobit dhe kallëzon penalisht 14 zyrtarë për mosjustifikim të pasurisë
Masakra në Palasë/ E ëma e 12-vjeçarit tenton të vetvritet, kushërira rrëfen situatën shokuese në familje »
Article Logic
Execution time: 0.011924028396606
array(1) { ["section"]=> string(72) "shkarkohet-drejtori-i-hetimit-ne-dogane-nuk-kishte-arsimin-perkates-9883" }