Shkarkohet nga puna një ditë para se të fillojë

Publikuar tek: bota, më 20:46 09-02-2015 Shkarkohet nga puna një ditë para se të fillojë

Një e re nga Teksasi, është shkarkuar nga puan një ditë para se të fillonte në një piceri në Sh.B.A.

Cella nuk ishte entuziaste për punën e saj të re, gjë që e shpreu me anë të një postimi në rjetin social “twitter”. “Ew, do filloj këtë dreq pune nesër”, shkruajti ajo në ‘twitter’, postim që nuk i shpëtoi kolegëve të punës të cilët e fotografuan dhe ja dërguan menaxherit.

“Jo, nuk do ta fillosh atë dreq pune nesër. Sapo të shkakrova. Paç fat pa jetë dhe pa para”, ishte postimi i menaxherit si përgjigje e menjehërshme ndaj saj. Kjo bisedë tërhoqi vëmendjen e përdoruesve të rjetit social ‘twitter’ duke u shpërndarë në shumë vende të botës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010746002197266
array(1) { ["section"]=> string(52) "shkarkohet-nga-puna-nje-dite-para-se-te-filloje-2880" }