Shkatërrimi që la pas tërmeti i fuqishëm në Itali (Fotogaleri)

Publikuar tek: bota, më 09:28 24-08-2016 Shkatërrimi që la pas tërmeti i fuqishëm në Itali (Fotogaleri)

Një tërmet i fuqishëm goditi sot Italinë qëndrore duke lënë të paktën 22 viktime dhe qindra të zhdukur.

Zonat më të prekura nga ky tërmet janë Accimuli, Toronto dhe Arquata.

Nëpërmjetë fotogalerisë mund të shihni situatën e shaktuar nga ky tërmet.

termeti15.jpgtermeti14.jpgtermeti12.jpgtermeti10.jpgtermeti9.jpgtermeti8.jpgtermeti_7.jpgtermet6.jpgtermet4.jpgtermeti.jpgtermet_itali5_copy.jpgtermet_itali3_copy.jpgtermet_itali2.jpgtermet_ne_itali.jpgtermet1.jpgtermet17.jpgtermeti17.jpgtermeti16.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada Shqiptare në Itali vë në dispozicion numrin e emergjencës: Deri tani nuk ka shqiptarë të prekur nga tërmeti
Thërret “Allahu Ekber”dhe qëllon me thikë për vdekje 21-vjeçaren »
Article Logic
Execution time: 0.0098228454589844
array(1) { ["section"]=> string(66) "shkaterrimi-qe-la-pas-termeti-i-fuqishem-ne-itali-fotogaleri-50693" }