Shkatërrohet banda e drogës në Itali, prangosen tre shqiptarët (Emrat- Video)

Publikuar tek: bota, më 14:44 02-03-2016

Shkatërrohet banda e drogës italo shqiptare dhe bien në pranga 6 persona, prej të cilëve 3 janë shqiptarë.

Shqiptarët e arrestuar në Lecce janë shtetasit: Bastri Caushaj, 54 vjeç, Dorjan Pashaj, 31 vjeç nga Durrësi dhe Leonidha Lapaj, 37 vjeç nga Vlora.

56 kg marijuane u janë sekuestruar të arrestuarve ndërsa sipas hetimeve,  droga vinte nga Shqipëria dhe llogaritej në vlerën e 150 mijë eurove.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmet i fuqishëm 7.9 ballë godet Indonezinë, alarm për cunami edhe në Australi
Clinton dhe Trump fitues në zgjedhjet e “Super së Martës” »
Article Logic
Execution time: 0.0063540935516357
array(1) { ["section"]=> string(79) "shkaterrohet-banda-e-droges-ne-itali-prangosen-tre-shqiptaret-emrat-video-34019" }