Shkatërrohet grupi,  fshehën 1 milion dollarë heroinë në fikset e zjarrit

Publikuar tek: bota, më 17:24 29-07-2018 Shkatërrohet grupi,  fshehën 1 milion dollarë heroinë në fikset e zjarrit Droga e fshehur në fikset e zjarrit

Policia në Angli ka shkatërruar një grup kriminal, pasi në fiksen e zjarrit u gjetën 10 kilogramë heroinë.

Sipas mediave angleze, tre peronat që po tentonin të transportonin drogën janë dënuar me 8 deri në 16 vite burg.

Ringleader Conrad Jones, u kap me dy fikset e zjarrit në makinën e tij Lexus, të mbushura me10 kg heroinë, me vlerë rreth 1 milion dollar.

Më herët,në shtëpinë e njërit prej të arrestuarve ishte gjetur rreth 3 kilogramë kokainë e një cilësie shumë të pastër, e cila kapte vlerën e 300 mijë dollarëve.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013305902481079
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkaterrohet-grupi-fshehen-1-milion-dollare-heroine-ne-fikset-e-zjarrit-129528" }