Shkatërrohet kati i fundit i një hoteli në Paris, zjarri nis papritur duke frikësuar kalimtarët

Publikuar tek: bota, më 10:25 19-01-2016 Shkatërrohet kati i fundit i një hoteli në Paris, zjarri nis papritur duke frikësuar kalimtarët

Francezët janë tmerruar nga zjarri i madh që ka nisur në hotelin Ritz në Paris, por fatmirësisht deri tani nuk ka viktima.

Një zjarr i madh ka shpërthyer në hotelin Ritz të Parisit, i cili ka shkatërruar katin e fundit por fatmirësisht deri tani nuk bëhet fjalë për viktima. Tymi nga zjarri është bërë i dukshëm në të githë kryeqytetin francez, duke tmerruar përkohësisht kalimtarët, raporton gazeta britanike “Independent”. 

Sipas mediave franceze, disa punime që bëhen brënda hotelit kanë shkaktuar zjarrin e madh në 7 e mëngjesit në orën lokale e Francës. Flakët e zjarrit janë neutralizuar shumë shpejt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohet kokainë dhe heroinë në Itali, droga vinte nga Shqipëria
E ngacmonin në shkollë, hidhet nga ballkoni vajza 12-vjeçare »
Article Logic
Execution time: 0.010353088378906
array(1) { ["section"]=> string(100) "shkaterrohet-kati-i-fundit-i-nje-hoteli-ne-paris-zjarri-nis-papritur-duke-frikesuar-kalimtaret-30379" }