Shkatërrohet tërësisht në aksident Lamborghini luksoz i reperit të famshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 27-01-2017 Shkatërrohet tërësisht në aksident Lamborghini luksoz i reperit të famshëm

Lamborghini superluksoz i reperit të njohur Chris Brown është shkatërruar plotësisht gjatë një aksidenti misterioz.

Makina e cila kushton rreth 500 mijë dollarë është aksidentuar mëngjesin e të martës në Beverly Hills por ende nuk dihet se kush ka qenë drejtues i mjetit pasi ka mundur të largohet nga vendngjarja përpara se të vijë policia.

Lamborghini Aventador është në pronësi të reperit, por kur ai është pyetur nga policia ka pranuar se lejon edhe miq të tij ta ngasin atë.

Sipas policisë përderisa në aksident është përfshirë vetëm një makinë dhe nuk ka shkaktuar dëme të tjera, do të bëhet një hetim i shkallës së ulët.

kriss.jpg

kris.jpgkris1.jpgkris4.jpgkris6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017812013626099
array(1) { ["section"]=> string(80) "shkaterrohet-teresisht-ne-aksident-lamborghini-luksoz-i-reperit-te-famshem-66845" }