Shkatërrohet totalisht perla e Shqipërisë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:33 07-06-2017 Shkatërrohet totalisht perla e Shqipërisë (FOTOT)

Dikur një peisazh i mrekullueshëm natyror, por sot është shkatërruar totalisht.

Të vjen keq kur e sheh se si një bukuri e tillë natyrore shkatërrohet nga vetë dora e njeriut.

Bëhet fjalë për rrugën Tepelenë-Bençë, e cila shquhej për bukurinë e rrallë natyrore, por sot është kthyer në një tmerr ekologjik. I gjithë habitati i florës dhe faunës anash lumit është shkatërruar.

Kjo dëshmohet edhe në fotot e mëposhtme të siguruara nga Newsbomb.al. 

18987794_10210035059015061_73566011_o.jpg18945397_10210035059335069_210982762_n.jpg18985404_10210035062055137_222395799_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023241996765137
array(1) { ["section"]=> string(53) "shkaterrohet-totalisht-perla-e-shqiperise-fotot-81588" }