Shkeli urdhrin e dëbimit në 2016, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 19:31 23-09-2019 Shkeli urdhrin e dëbimit në 2016, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, të shtunën, pranë stacionit në Magenta.

Shqiptari me iniciale C.M., 43-vjeç, i martuar, i papunë, rezultonte më parë i dënuar.

Sipas policisë italiane në vitin 2016 ai u shoqërua për në kufi, por dyshimet ishin se ai ishte kthyer mbrapa.

Pavarësisht kësaj, shqiptari i bëri rezistencë policisë, ai u arrestua dhe u dërgua në burg në pritje të dënimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021732091903687
array(1) { ["section"]=> string(69) "shkeli-urdhrin-e-debimit-ne-2016-arrestohet-shqiptari-ne-itali-179527" }