Shkelma dhe grushta në Korçë, shkak ndarja e ndihmave për tërmetin (VIDEO E DHUNSHME)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:53 13-12-2019 Shkelma dhe grushta në Korçë, shkak ndarja e ndihmave për tërmetin (VIDEO E DHUNSHME) Zenka mes banoreve dhe kryeplakut ne fshatin Qafzeze te Korçes

Ndarja e pakove të ndihmave për të prekurit nga tërmeti në fshatin Qafzezë në Korçë, ka përfunduar në një sherr të dhunshëm.

Për shkak të vonesës në ndarjen e pakove, situata ka degjeneruar në sherr me grushte dhe në sharje banale midis disa banorëve të zonës dhe kryeplakut të fshatit Qafzezë.

 Abc news për më tepër ka sjellur edhe pamje nga kjo zënkë mes banorëve dhe kryeplakut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëmet nga tërmeti/ Pezullohet mësimi për muajin dhjetor në UMT, ja kur fillon sërish (VENDIMI)
Rama komenton ministret: Belindën e detyrova me zor të flinte në shtëpi se flinte në makinë, ajo tjetra sa lindi fëmijën rrugëve ndenji »
Article Logic
Execution time: 0.011949062347412
array(1) { ["section"]=> string(89) "shkelma-dhe-grushta-ne-korce-shkak-ndarja-e-ndihmave-per-termetin-video-e-dhunshme-189324" }