Shkëlqen Irina Shayk në tapetin e kuq të Kanës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:42 22-05-2017 Shkëlqen Irina Shayk në tapetin e kuq të Kanës (FOTO)

Në Kanë janë mbledhur artistë të njohur në mbarë botën, duke përfshirë dhe moderatoret shqiptare si Luana Vjollca dhe Albana Osmani.

Irina vetëm pak javë më parë është bërë nënë, por shumë shpejt ka fituar linjat e saj perfekte.

Modelja ka shkëlqyer në tapetin e kuq në Kanë me fustanin e saj të gjatë, ngjyrë të verdhë, ku ka ekspozuar dhe shalët e gjata e të bukura.

 

 IRINA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01673698425293
array(1) { ["section"]=> string(57) "shkelqen-irina-shayk-ne-tapetin-e-kuq-te-kanes-foto-79561" }