Shkelqen Linda Rama në darkën e sotme të Plaza, Mirela Sula: Eshtë avokate e fortë e të drejtave të grave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:17 16-11-2016 Shkelqen Linda Rama në darkën e sotme të Plaza, Mirela Sula: Eshtë avokate e fortë e të drejtave të grave Linda Rama, bashkeshortja e kryeministrit Edi Rama dhe Mirela Sula mbremjen e sotme ne Plaza

Linda Rama ka shkëlqyer me veshjen klas në mbrëmjen e sotme në hotel Plaza. Gruaja e kryeministrit Edi Rama, ka pozuar me psikologen dhe drejtuesen e Global Woman, Mirela Sula, e cila ka ardhur në Tiranë për konferencën “Fuqizimi i gruas, fuqizmi i mendjes” që do të zhvillohet nesër në këtë godinë. 

“E lumtur të takohem me Linda Ramën, bashkëshorten e kryeministrit Edi Rama që është gjithashtu një avokate e fortë e të drejtave të grave” shkruan Mirela Sula, duke postuar foton me bashkëshorten e kryeministrit Rama, raporton Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031667947769165
array(1) { ["section"]=> string(109) "shkelqen-linda-rama-ne-darken-e-sotme-te-plaza-mirela-sula-eshte-avokate-e-forte-e-te-drejtave-te-grave-59750" }