Shkëlqeu me “Fairytale”duke lënë gojëhapur publikun në Amsterdam, Eneda Tarifa ka një mesazh pas kësaj (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:31 11-04-2016 Shkëlqeu me “Fairytale”duke lënë gojëhapur publikun në Amsterdam, Eneda Tarifa ka një mesazh pas kësaj (VIDEO)

Shumë u kapën pas ngatërresës me anglishten të këngëtares Eneda Tarifa dhe ndoshta mbeti pak jashtë vëmendjes perfomanca e saj fantastike në Amsterdam. Eneda ka befasuar publikun me interpetimin e saj fantastik “live” të “Fairytale”.

“U ndjeva shume mire ne skenen e Amsterdamit, po nje pjese e suksesit ishte u vesha nga @savagekokedhima dhe u zbukurova nga @kastratijewellery I falenderoj bashkepunetoret e mi profesioniste. #amsterdaminconcert Tani ne udhetim per Izrael #promoshoëinTelAviv #eurovision2016”, është mesazhi jë jep këngëtarja shqiptare pas këtij suksei

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025175809860229
array(1) { ["section"]=> string(112) "shkelqeu-me-fairytale-duke-lene-gojehapur-publikun-ne-amsterdam-eneda-tarifa-ka-nje-mesazh-pas-kesaj-video-37366" }