Shkëlqeu me Portugalinë, Spaleti me dyshime për formacionin kundër Atalantës

Publikuar tek: sport, më 23:15 17-11-2017 Shkëlqeu me Portugalinë, Spaleti me dyshime për formacionin kundër Atalantës

Përballja në "San Siro" të dielën në ora 20:45 pritet të jetë një ndeshje vendimtare për fatet e kampionatit për Interin.

Zikaltërit do të kërkojnë rikthimin te fitorja pas barazimit me Torinin që uli disi entuziazmin. Sa i përket formacionit Spaleti vijojë t’i qendrojë besnik formacionit të tij.

Të dielën pritet të jetë pothuaj i njëjti formacion me vetëm dy dyshime që Spaleti ende po i mendon.

Bëhet fjalë për Joao Mario i cili bëri një ndeshje të mirë me Portugalinë dhe për D’Albert i cili është paraqitur shumë mirë në stërvitje.

Një dilemë Spaleti e ka edhe për Brozoviç i cili me Kroacinë shkëlqeu, por që ende nuk është në formën e tij optimale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025471210479736
array(1) { ["section"]=> string(81) "shkelqeu-me-portugaline-spaleti-me-dyshime-per-formacionin-kunder-atalantes-99985" }