Shkëlqimi i Mimi Kodhelit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:38 07-03-2015 Shkëlqimi i Mimi Kodhelit

Kjo është dëftesa me rezultate të shkëlqyera e Mimi Kodhelit, ministres së Mbrojtjes. Dhe nuk është e universitetit apo e shkollës së mesme, por e klasës së parë. Duke postuar dëftesën e saj, Kodheli iu uron gjithë mësuesve në këtë 7 mars. Nuk dihet nëse ministrja Kodheli do të shkëlqejë po kështu, si klasa e parë, edhe në zgjedhjet vendore. Së pari nëse do e fitojë pozicionin e kandidates , edhe pse ka thënë që e ka një detyrë dhe nuk do kandidojë dhe së dyti nëse do e fitojë bashkinë po u kandidua.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098690986633301
array(1) { ["section"]=> string(30) "shkelqimi-i-mimi-kodhelit-5200" }