Shkëlzen Berisha ashpërson tonet me Ballën:Taulant, ke deleguar motrën në industrinë e bixhozit, se çfarë le në këmbim...

Publikuar tek: politike, më 08:32 27-11-2015 Shkëlzen Berisha ashpërson tonet me Ballën:Taulant, ke deleguar motrën në industrinë e bixhozit, se çfarë le në këmbim...

Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Berisha ashtu sikundër çdo të enjte i përgjigjet akuzave që vijnë në adresë të tij nga Parlamenti.

Balla foli për interesin që ka djali ish-kryeministrit në kumar por e menjëhershme ka qenë përgjigjia e Shkëlzen Berishës nga rrjeti social duke ashpërsuar akuzat dhe fjalorin.

“Taulant, unë nuk kam pasur asnjëherë interes kumarin, je ti ai që ke deleguar motrën në industrinë e bixhozit tek Austrian Lotary. Që merr para është e qartë, se çfare le në kembim të tyre e di vetë ....”, përmbyll Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096919536590576
array(1) { ["section"]=> string(122) "shkelzen-berisha-ashperson-tonet-me-ballen-taulant-ke-deleguar-motren-ne-industrine-e-bixhozit-se-cfare-le-ne-kembim-26376" }