Shkëlzen Berisha del kundër rrymës, uron sot 27 vjetorin e themelimit të PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:48 12-12-2017 Shkëlzen Berisha del kundër rrymës, uron sot 27 vjetorin e themelimit të  PD

Ditën e djeshme kreu i PD Lulzim Basha mblodhi në Pallatin e Kongreseve të gjithë demokratët për të festuar 27-vjetorin e themelimit të kësaj force.

Mirëpo ish-kryeministri Aleksandër Meksi si dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha e kanë festuar sot, ndërsa kanë uruar në rrjete sociale të gjithë demokratët.

Shklëzen Berisha shkruan “te gjithe demokrateve i uroj gezuar ditelindjen e shtepise sone te perbashket”.

shkelzen-b.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036609172821045
array(1) { ["section"]=> string(81) "shkelzen-berisha-del-kunder-rrymes-uron-sot-27-vjetorin-e-themelimit-te-pd-102852" }