Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, Armina i bën urimin romantik: Je githçka për mua… (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 27-02-2020 Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, Armina i bën urimin romantik: Je githçka për mua… (FOTO)

Djali i ish-kryemnistrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha feston sot 41-vjetorin e lindjes.

Urimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta, por vëmendjen e ka marrë ai i partneres Armina Mevlani.

Blogerja ka publikuar disa foto ku çifti shfaqen së bashku dhe i ka shoqëruar me disa fjalë tepër të ngrohta.

‘Shume urimet me te bukura partnerit tim ne jete, dashurise sime dhe mikut tim me te mire te zemres! Per mua ti je gjithcka dhe shpresoj te kercejme keshtu valsin e jetes deri ne fund,te lumtur dhe plot besim e dashuri. Kjo date per mua shenon daten speciale te lindjes se personit qe me ben kaq te lumtur. Edhe 100 shpirt’, shkruan Armina.

Kujtojë që çifti po bëjnë pesë vite bashkë dhe kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të realizojnë një dasmë përrallore.

Screenshot_7_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.png

armina-500x750.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088441371917725
array(1) { ["section"]=> string(95) "shkelzen-berisha-feston-ditelindjen-armina-i-ben-urimin-romantik-je-githcka-per-mua-foto-196648" }