Shkëlzen Berisha i propozon publikisht Arminës, dhe përgjigja e saj është…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:52 14-02-2017 Shkëlzen Berisha i propozon publikisht Arminës, dhe përgjigja e saj është…

Shkëlzen Berisha i ka bërë një propozim publik Armina Mevlanit, teksa i drejtohet, “A do që të bëhesh Valentini im përgjithmonë?’

Menjëherë ka ardhur përgjigja e Arminës e cila shkruan, “Po! Të lumtur si në përralla”.

Çifti duket se është më i dashuruar se kurrë. Epo me anë të këtij propozimi, mesa duket do kemi martesë shumë shpejt, ndonëse Armina deklaroi më parë se janë shumë të angazhuar me punën dhe nuk e kanë në plan për momentin.

 1bf.png

Ka qenë dhe vet Armina ajo që ka reaguar pas propozimimit të Shkëlzenit dhe i dedikon fjalë të çmuara.

111111111111.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027289867401123
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkelzen-berisha-i-propozon-publikisht-armines-dhe-pergjigja-e-saj-eshte-68731" }