Shkëlzen Berisha i revoltuar: Jemi me fat që Maroku s'drejtohet nga një marrok se të ishte për kërriçin e TVSH...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:30 01-09-2016 Shkëlzen Berisha i revoltuar: Jemi me fat që Maroku s'drejtohet nga një marrok se të ishte për kërriçin e TVSH...

Nuk kanë qenë të paktë ata që janë revoltuar nga mostransmetimi i ndeshjes Shqipëri-Marok në Televizionin Publik Shqiptar.

Djali i ish kryeministrit, Shkëlzen Berisha është i rradhës që lëshon akuza pas kërkesës për arrestim të drejtorit të RTSH Thoma Gëllçi nga ana e AK.

“Jemi me fat që Maroku nuk drejtohet nga nje marrok dhe pamë live ndeshjen e kombëtares sonë, se të ishte për kërriçin e TVSH kush nuk ka digitalb nuk ka as kombëtare”, përmbyll Shkëlzen Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01502799987793
array(1) { ["section"]=> string(115) "shkelzen-berisha-i-revoltuar-jemi-me-fat-qe-maroku-s-drejtohet-nga-nje-marrok-se-te-ishte-per-kerricin-e-tvsh-51573" }